НОВИНИ КНУБА

Міжнародна студентська Олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів»

18 листопада 2022 року була проведена (дистанційно) VIІІ Міжнародна студентська Олімпіада  «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів». Співорганізатором цього року є Маріупольський державний університет, а організатором традиційно Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації.

В Олімпіаді взяли участь 14 студентських команд із провідних вищих навчальних закладів України – з міста Києва, Одеси, Маріуполя, Чернігова та інших, а також із Польші, Грузії та Казахстану.

Кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії вже вшосте бере участь у цій Олімпіаді та кожного року посідає призові місця, в 2018 році була організатором Олімпіади в КНУБА. Тоді до участі були вперше залучені команди з Польщі та  Казахстану, й Олімпіада стала міжнародною.

У командному змаганні команди КНУБА “Ада Лавлейс” – Андрій Показной (КСМ-42), Володимир Мироненко, Владислав Парфенюк (КСМ-22) та команда “Гріфіндор” – Анастасія Лисенко (КСМ-21), Ольга Копчук і Владислав Мартенюк (КСМ-22) посіли призове друге місце. Для цього треба було письмово відповісти не менш ніж на 85 питань зі ста. Команда проявила волю до перемоги та впоралась зі складними завданнями.

В індивідуальному змаганні Анастасія Лисенко, Андрій Показной, Володимир Мироненко посіли  3 місця в різних номінаціях. Науковий керівник – д.т.н., проф. Хлапонін Ю.І. Наші студенти залишили позаду студентів з інших університетів, де тема Олімпіади є напрямом підготовки.

Вітаємо призерів Олімпіади!!

Співорганізатором наступної Олімпіади в квітні 2023 року може бути КНУБА. На виконанння підписаних Меморандумів про співпрацю, до участі будуть залучені студенти из Польщі та Іраку.

Присвятимо Олімпіаду нашій Перемозі! Слава Україні!