Міжнародний фестиваль архітектури і будівництва

Студенти, викладачі та ректор Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь у відкритті Міжнародного фестивалю архітектури і будівництва, який проходитиме з 29 по 31 жовтня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті міста Києва.

Festival of Architecture and Building – це головний майданчик для обговорення найбільш гострих питань ведення будівельного бізнесу в Україні. Основною ідеєю Фестивалю архітектури та будівництва є перетворення традиційної будівельної виставки в багатопрофільний бізнес-простір, на якому збираються найактуальніші та нові напрями урбаністики, архітектури, будівництва, дизайну, благоустрою.

Цього року обрано чотири основні напрями фестивалю:

• Урбаністика,

• Архітектура, дизайн,

• Active house, «Розумний будинок»,

• Інклюзія, доступність, універсальний дизайн.

За кожним з цих напрямків будуть проходити фестивальні заходи, які максимально охоплюють актуальні проблеми та цільову аудиторію.

Фахівець відділення

довузівської підготовки