МІЖНАРОДНИЙ ВОРКШОП “ОСВІТА, ПРАВО ТА ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ”

6 грудня 2023 року відбувся семінар, організований Київським національним університетом будівництва та архітектури, Україна, Університетом Джихан-Сулейманія, Ірак та Університетом комісії народної освіти, Краків, Польща. Основною метою семінару є ознайомлення із сучасними досягненнями у сфері освіти, права, публічного управління та бізнес-адміністрування в Україні та світі з метою пошуку можливих шляхів вирішення актуальних проблем та висвітлення результатів теоретичних і прикладних досліджень науковців та фахівців.

Робота воркшопу забезпечена кафедрою кібербезпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА, а модераторами були доцент кафедри політичних наук і права КНУБА- Дмитро Хлапонін та професор Університету Джихан-Сулейманія, Ірак Намір Хашім Касім.

З промовою до учасників воркшопу звернулися голова апеляційного суду регіону Курдистан, Ірак, проф. д-р Ават Омер Хаджі, директор Інституту технічних наук Університету комісії народної освіти, Краків, Польща, проф. Генрік Нога та координатор міжнародної співпраці, завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА професор Юрій Хлапонін.

Були заслухані цікаві доповіді за тематикою воркшопу. Всі доповіді були англійською мовою. Варто відзначити доповіді Tetiana Konrad та Agnieszka Gajewska (Польща), Світлани Кондакової, Анастасії Кондакової, Андрія Тимченка, Данила Богатирьова (КНУБА), Dr. Ebad Rouhi та Mustafa Othman (Ірак). Доповідачам будуть вручені сертифікати.

Проф. Юрій Хлапонін

Новини,  НОВИНИ КНУБА

Міжнародний воркшоп “Освіта, право та публічне управління”

Проф. Юрій Хлапонін