![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/245040491_4431374386905738_4674053225919607573_n.jpg)
На спомин душі
24 Лютого, 2023
З глибокою печаллю, сумом та болем у серці поминаємо нашого колегу Василя Миколайовича Струка, з дня трагічної смерті якого в ці дні минає рік.
Минув рік, а біль неповторної втрати не стих в наших серцях. Василь Миколайович на своєму життєвому шляху зробив багато прекрасних справ. Але всі негаразди приймав дуже близько до серця. Ось воно і не витримало. Дні пролітають та журба не зникає, а туга і сум залишаються на довгі літа.
Нехай свята земля береже вічний сон, а Господь дарує Царство Небесне гарній людині і його добрій і щирій душі. Світла пам’ять завжди житиме в наших серцях. Сумуємо і пам’ятаємо.
Колектив КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-24_09-10-06-75x75.jpg)
Попередня
До річниці повномасштабного вторгнення
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Ю_В_Івашко_Інтерфакс_1_-75x75.jpg)
Найсвіжіше
Війна через призму мистецтва
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_16-05-56-500x380.jpg)
Польсько-українські наукові контакти
14 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-21_19-10-06-500x314.jpg)
Київський національний університет будівництва і архітектури ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих вступників на магістерські програми спеціальностей Архітектурного факультету
21 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/baner-4-500x343.jpg)