Новини,  НОВИНИ КНУБА

Наукова зустріч студентів КНУБА в дискусійному клубі кафедри політичних наук і права

Дискусійний клуб кафедри політичних наук і права «Суспільно-політичні проблеми в сучасному українському суспільстві» в черговий раз став науковою платформою, яка  об’єднує талановитих студентів КНУБА.

13 грудня відбулося засідання клубу на тему: «Політико-агентивна суб’єктність в умовах російсько-української війни». Під науковим керівництвом  викладачів кафедри професора Корнієвського О.А., доцентів Стеценко С.В., Згурської В.Л., Дьомкіна П.О., Ярощук І.В., Гербут Н.А.,  Єгорова В.В. понад п’ятдесят студентів з різних факультетів виступили з доповідями та взяли участь у дискусіях. Виступи проходили, як безпосередньо в університеті, так і online.

У фокусі наукових розвідок студентів – російсько-українська війна як Велика війна України за державний суверенітет і незалежність. На обговорення було винесено широкий спектр питань, які розкривають поняття політико-агентивної  суб’єктності в умовах війни: сталість і крихкість демократії; воєнні злочини; проблеми біженців; рух опору; міжнародна допомога; «м’яка сила»; екологічні втрати та ін. Викладачі відзначили високий рівень підготовки студентів, їх громадянську зрілість, небайдужість щодо майбутнього своєї країни та патріотизм. Це ще раз підтвердило думку, що КНУБА – це реальна освіта для реального життя!

Засідання наукового дискусійного клубу було завершено словами подяки ЗСУ, які боронять свободу і незалежність України.

Надія Гербут, доцент кафедри політичних наук і права ФУПП