КОНФЕРЕНЦІЇ,  НОВИНИ КНУБА

НМТ, МКТ і МТНК у КНУБА у 2022 році

Протягом липня, серпня і вересня на базі Київського національного університету будівництва і архітектури було створено два Тимчасові екзаменаційні пункти для проведення Національного мультипредметного тесту, Магістерського комплексного тесту і Магістерського тесту навчальної компетентності. Було проведено основну, додаткову і спеціальну сесії. Їх роботу організовували Наталія Бурдейна, Тетяна Петруньок і Надія Ткаченко.

Усього за цей час було проведено 31 екзаменаційну сесію, задіяно – 34 працівники КНУБА і національної поліції України, 124 рази задіювалися комп’ютерані аудиторії, використовувалися 139 комп’ютерів кафедр і структурних підрозділів університету. Загалом у тестуваннях прийняло участь 1320 учасників.

Міністерство освіти і науки України висловило глибоку вдячність за надану допомогу в організації та проведенні НМТ, МКТ та МТНК. Попри надзвичайно складну ситуацію в нашій державі, ми впоралися з важливим для всього українського суспільства викликом – забезпечили рівний, справедливий вступ нашої молоді до закладів вищої освіти, незважаючи на воєнний час, із використанням нового формату проведення вступних випробувань – комп’ютерного тестування, зазначено у Листі, направленому ректору КНУБА Петру Кулікову.