НОВИНИ КНУБА

Олімпіада  з технічної механіки рідини і газу – 2022

У грудні  2022 р. на кафедрі водопостачання та водовідведення було проведено олімпіаду з дисципліни Технічна механіка рідини  і газу  серед студентів  2-го курсу  ФІСЕ.

Цього року в олімпіаді  взяли   учать студенти спеціальностей   “Водопостачання та водовідведення”, “Теплогазопостачання та вентиляція” ,  “Гідротехнічне будівництво”. Загалом  змагалися 17 студентів.

Слід відмітити, що щорічні олімпіади з ТМРГ дають змогу студентам спробувати свої сили у розв’язанні гідравлічних задач, продемонструвати нестандартне мислення у підходах до вирішення конкретних проблем.

Традиційно конкурсні завдання включали  у себе  задачі на гідростатику, гідродинаміку, розрахунки руху рідини  у напірних трубопроводах.

Студентам було запропоновано 3 задачі, які треба було розв’язати самостійно на протязі однієї пари.

Після перевірки завдань  було оголошено  підсумки  олімпіади:

Перше  і  друге  місця поділили 2 студенти  групи ВВ-21 Денисенко  Олексій та  Барладіна Вероніка, які  набрали однакову  кількість балів.

На  третьому  місці  – студентка  групи ВВ-21 Толмачова Тетяна.

Викладачі  кафедри доценти  Гіжа О.О., Копаниця Ю.Д. і Павлов Є.І.  щиро вітають   переможців олімпіади та бажають  всім студентам подальших успіхів  у навчанні.

Голова оргкомітету  олімпіади             доцент   Гіжа  О.О.