Новини,  НОВИНИ КНУБА

Оновлення аудиторного фонду на будівельному факультеті КНУБА

На будівельному факультеті Київського національного університету будівництва і архітектури 18 вересня відбулося відкриття після реконструкції факультетського конференц-зали. На відкриття завітали керівники університету: ректор Петро Куліков, перший проректор Денис Чернишев, проректори, декани факультетів, члени ректорату та представники студентського самоврядування. Презентував аудиторію декан будівельного факультету Григорій Іванченко та заступник декана Андрій Козак. Вони розповіли про переваги та можливості проведення в цій локації захистів дисертацій, атестаційних робіт та конференцій. Тут передбачаються презентації, зустрічі,  засідання ради факультету та інші заходи. Їх можна проводити із трансляцією в тімс.

Колектив факультету дякує всім, хто допоміг реалізувати реконструкцію і забезпечив виконання оздоблювальних та інших робіт.

Максим Горбач, заступник декана будівельного факультету