Освітній хакатон “digital battle. Битва Титанів” від Європейської асоціації EASY.

Студенти кафедри менеджменту в будівництві КНУБА прийняли участь в освітньому хакатоні “digitalbattle. Битва Титанів” від Європейської асоціації EASY.

Асоціація EASE влаштувала digital-батл між студентами 4 університетів. На думку організаторів Хакатону, досі немає унікального рецепту, як зробити дистанційне навчання для людей будь-якого віку цікавим, зрозумілим і продуктивним. Для пошуку вирішення цієї проблеми асоціація EASE органі

зувала digital-баттл між талановитими студентами чотирьох університетів: Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Одеська національна академія зв’язку, Київський політехнічний інститут, Київський національний університет будівництва і архітектури.На онлайн-Хакатоні зібралося 6 команд студентів від 1 до 5 курсів. Головною метою масштабного івенту став пошук зручних IT-рішень для освіти, враховуючи навички та спеціалізацію факультету, на якому навчаються студенти. Це міг бути новий зручний сайт, додаток, відеогра або навіть hardware-продукт. Учасники повинні були підготувати не тільки технічну частину, а й проаналізувати конкурентів, прорахувати економічні ризики свого проекту.

Стартап Project 2 BUD з КНУБА зайняв 2 місце ( у складі студентів Будівельного факультету кафедри менеджменту в будівництві: Ющенко Анастасія МОіА-51, Мазуренко Юрій МОіА-51, Бутенко Євген МОіА-51, Кузнецова Олександра МОіА-12. Керівник:д.е.н, проф. кафедри менеджменту в будівництві Івахненко Ірина Сергіївна) запропонували навчатися за допомогою мобільних повідомлень за допомогою їх розробки SpeedLearning. Студенти придумали програму, яку надсилає короткі повідомлення з приводу потрібних вам предметів. Повідомлення переводять користувача на контент, де міститься стисла і найголовніша інформація для підготовки. Такий сервіс дозволить сконцентруватися на потрібних дисциплінах. Також можна буде пройти тест на засвоєння матеріалу.

Додаткова інформація: https://it-ease.com/uk/blog/27

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram