![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/01.jpg)
Освітяни та здобувачі будівельного факультету відвідали віртуальну екскурсію Музеєм грошей НБУ
Науково-педагогічні працівники і аспіранти кафедри економіки будівництва разом зі студентами спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 073 «Менеджмент» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія» відвідали віртуальну екскурсію Музеєм грошей Національного банку України на тему «Історія грошового обігу України: гроші як засіб комунікації», проведену доктором історичних наук, старшим зберігачем фондів Музею грошей Андрієм Сергійовичем Бойко-Гагаріним. Незважаючи на те, що фізичне відвідування Музею грошей НБУ протягом воєнного стану є неможливим, поринути у історію національної грошової одиниці Україні допомогли технології віртуальної реальності, які високо оцінили всі відвідувачі екскурсії.
Підсумовуючи враження від відвіданої екскурсії, представники КНУБА прийшли до одностайного висновку, що історія гривні є не тільки цікавою, але й неймовірно корисною, адже її вивчення є невід’ємною складовою формування високої фінансової культури українців.
Після екскурсії всі учасники отримали іменні сертифікати, які є не тільки приємною згадкою про захід, але й можуть бути використані науково-педагогічними працівниками в якості складової підвищення кваліфікації, а здобувачами – для визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та/або інформальній освіті.
Освітяни та здобувачі КНУБА є активними учасниками цьогорічного Всесвітнього тижня грошей (GlobalMoneyWeek) – міжнародної освітньої кампанії, спрямованої на розвиток фінансової свідомості молоді та формування у неї знань, навичок та вмінь, що необхідні для прийняття зважених фінансових рішень. У рамках кампанії у багатьох країнах світу, зокрема і в Україні, проводяться тематичні лекції, майстер-класи та заходи, метою яких є підвищення фінансової обізнаності молоді.
Росинський Андрій,
доцент кафедри економіки будівництва КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/02-1-1024x459.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/03-1-1024x512.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/04-1024x468.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/05-1-1024x473.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/07-2-1024x476.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/08-2-1024x724.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/09-1024x724.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/10-1024x724.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/11-1024x724.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/12-1024x724.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/13-1024x724.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_1910-3-75x75.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/zaproshennya-500x350.png)
22 вересня 2023 року кафедрі Водопостачання та водовідведення КНУБА – 75 років
4 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-7-500x380.png)
Викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці прийняли участь в роботі журі при оцінюванні робіт учнів МАН секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»
12 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/a9a6e06d-1906-4dba-828f-5a67c133424d-500x380.jpg)