НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Освітяни та здобувачі будівельного факультету відвідали віртуальну екскурсію Музеєм грошей НБУ

Науково-педагогічні працівники і аспіранти кафедри економіки будівництва разом зі студентами спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 073 «Менеджмент» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія» відвідали віртуальну екскурсію Музеєм грошей Національного банку України на тему «Історія грошового обігу України: гроші як засіб комунікації», проведену доктором історичних наук, старшим зберігачем фондів Музею грошей Андрієм Сергійовичем Бойко-Гагаріним. Незважаючи на те, що фізичне відвідування Музею грошей НБУ протягом воєнного стану є неможливим, поринути у історію національної грошової одиниці Україні допомогли технології віртуальної реальності, які високо оцінили всі відвідувачі екскурсії.

Підсумовуючи враження від відвіданої екскурсії, представники КНУБА прийшли до одностайного висновку, що історія гривні є не тільки цікавою, але й неймовірно корисною, адже її вивчення є невід’ємною складовою формування високої фінансової культури українців.

Після екскурсії всі учасники отримали іменні сертифікати, які є не тільки приємною згадкою про захід, але й можуть бути використані науково-педагогічними працівниками в якості складової підвищення кваліфікації, а здобувачами – для визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та/або інформальній освіті.

Освітяни та здобувачі КНУБА є активними учасниками цьогорічного Всесвітнього тижня грошей (GlobalMoneyWeek) – міжнародної освітньої кампанії, спрямованої на розвиток фінансової свідомості молоді та формування у неї знань, навичок та вмінь, що необхідні для прийняття зважених фінансових рішень. У рамках кампанії у багатьох країнах світу, зокрема і в Україні, проводяться тематичні лекції, майстер-класи та заходи, метою яких є підвищення фінансової обізнаності молоді.

Росинський Андрій,

доцент кафедри економіки будівництва КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram