НОВИНИ КНУБА

П.М.Куліков взяв участь у звітно-виборчій Генеральній асамблеї Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України»

До делегатів із вітальними словами звернулись Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт, міський голова Києва, багаторазовий чемпіон світу з боксу Віталій Кличко та інші поважні гості.

Був заслуханий звіт президента Спілки, ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгенія Імаса та членів Виконкому СССУ. Одностайно  визнали діяльність організації впродовж 2017-2022 років ефективною та обрали Євгенія Імаса президентом, а Петра Кулікова – віце-президентом Спортивної студентської спілки України на наступні 5 років. Українські спортсмени доводять усьому світу високий рівень підготовки, силу духу та патріотизм. Спортсмени боронять нашу країну в лавах ЗСУ!!!