Першокурсників будівельно-технологічного факультету ознайомили з бібліотекою КНУБА

16 вересня студенти будівельно-технологічного факультету груп БЦІ-19а і БЦІ-19в на чолі зі своїми кураторами к.т.н., доцентом Кочевих М.О., к.т.н., доцентом Кушнєровою Л.О. та заступником декана з виховної роботи к.т.н., доцентом Бердник О.Ю., відвідали бібліотеку КНУБА. Першим пунктом зупинки наших першокурсників була читальна зала, де співробітники бібліотеки розповіли як правильно і швидко користуватися електронним каталогом, як правильно знаходити потрібну інформацію. Тут же в читальному залі студентам вручили приємні подарунки – журнал-тренінги. Другим пунктом зупинки був відділ іноземної літератури, там студентів познайомили з цікавими іноземними книгами. І третім пунктом зупинки нашої надзвичайної подорожі був абонемент навчальної літератури. Тут студенти змогли відчути всю могутність бібліотеки, мільйонні запаси цінної наукової літератури, яка не одному поколінню допомогла здобути знання. Найцікавішим було те, що інтуїтивно всі студенти  тягнулися до літератури тих дисциплін, які вивчаються на БТФ.

Висловлюємо щиру подяку дружньому колективу бібліотеки КНУБА, а особливо організатору найцікавішої екскурсії Накалюжній Ользі Іванівні, за цікаву інформацію, за розкриття найпотаємніших куточків бібліотеки, за найкращу екскурсію!

Заступник декана Будівельно-технологічного факультету

Бердник О.Ю.