НОВИНИ КНУБА

Підсумки засідання Вченої ради КНУБА

Днями в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшло чергове засідання Вченої ради. Традиційно на заході привітали всіх, хто за цей час отримав відзнаки чи вчені звання. Ректор вручив нагороди і грамоти. Вітаємо з визнанням і бажаємо досягненням нових висот у професії!

Були оприлюднені зміни в кадрових питаннях. На засіданні були представлені новий студентський омбудсмен . Ним став Росинський Андрій Валерійович, аспірант кафедри економіки будівництва будівельного факультету. Крім цього , було представлено нового проректора з Міжнародної діяльності. Ним стала Олена Анатоліївна Бондар. Вітаємо колег із почесними призначеннями і бажаємо успіхів в роботі.

Ректор КНУБА вніс пропозицію  запровадити в університеті для студентів другого курсу можливість отримати другу спеціальність. Ймовірно, на основі ІПО.   Тож можливості для студентів університету розширюються! Це ще раз підтвердило думку, що КНУБА для тих, хто вірить у себе та прагне успіху!

Прес-служба КНУБА