Новини,  НОВИНИ КНУБА

Підсумки звітно-виборної конференції Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська футбольна асоціація студентів»

23 листопада відбулась звітно-виборна конференція Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська футбольна асоціація студентів». Як зазвичай, були заслухані та ухвалені звіти Президента ВФАС щодо діяльності асоціації за 2017-2023 рр., голови ревізійної комісії ВФАС. Були обрані керівні органи асоціації. Президентом Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська футбольна асоціація студентів» обраний Роман Греба. Ректор нашого університету Петро Куліков обраний віце-президентом ВФАС. Конференція затвердила зміни до Статуту ВФАС. Зараз асоціація розширила свій круг повноважень і отримала назву Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація шкільного та університетського футболу».

Інформаційний центр