Подяка волонтеру – студенту будівельно-технологічного факультету КНУБА

Студенту будівельно-технологічного факультету КНУБА групи БЦІ-19а Костику Івану висловлена подяка бурмістра міста Білгорай Люблінського воєводства (Польща) пана Януша Рослана за співробітництво та особисту участь в організації транспортування гуманітарних вантажів – продуктів харчування та товарів першої необхідності до українського міста-побратима Нововолинськ для тимчасово переміщених осіб з різних територій України та мешканців міст, де ведуться активні бойові дії.

Іван за власний кошт придбав автівку, яку після ремонту та фарбування  передано саперам з 14 ОМБР. Потім машину відправили у м. Миколаїв, а згодом – до м. Сєверодонецьк.

Дякуємо Івану  за небайдужість та самовіддану боротьбу за нашу спільну Перемогу!

Подяка бурмістра м. Білгорай особисто Івану

Гуманітарний вантаж Автівка, придбана за власний кошт для потреб ЗСУ

Доцент кафедри будівельних матеріалів,

куратор академічної  групи БЦІ-19а    Кочевих М.О.