Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Практичний тренінг для українських фахівців з розроблення планів безпеки водопостачання

17-18 липня під егідою ВООЗ, МОЗ України та CDC відбувся дводенний практичний тренінг для українських фахівців з розроблення планів безпеки водопостачання (Water Safety plans, WSP).
WSP – це комплексні ризик-орієнтовані крос-організаційні документи, які визначають стратегію і тактику розвитку централізованих і децентралізованих систем водопостачання, починаючи з основних заходів їх розвитку і закінчуючи посадовими інструкціями щодо дій в конкретних ситуаціях для кожного працівника.
Серед учасників семінару був директор Інституту Комунальної Інфраструктури, професор нашої кафедри – Олександр Кравченко. Отримані під час навчання навички з найкращих світових практик розробки WSP будуть в майбутньому інтегровані у відповідні навчальні дисципліни підготовки магістрів нашої кафедри.