НОВИНИ КНУБА

Презентація Альбому безбар’єрних рішень

У Київському національному університеті будівництва і архітектури 25 січня 2023 року за участі першої леді Олени Зеленської презентовано «Альбом безбар’єрних рішень». “Ми усі – різні, і нам усім однаково має бути зручно” – це ключовий лейтмотив діалогу зі студентами-архітекторами та професійною спільнотою. Зустрич вів ректор КНУБА Петро Куліков, який вдмітив, що Альбом безбар’єрних рішень створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Під час зустричі перша леді Олена Зеленська розповіла про Альбом безбар’єрних рішень – практичний посібник для архітекторів, проєктувальників, будівельників, замовників, і усіх, хто хоче, має нагоду і повноваження матеріалізувати філософію безбар’єрності у просторах та будівлях. Проєкт реалізовано громадською організацією «Безбар’єрність» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Розробник Альбому безбар’єрних рішень – урбан-бюро Big City Lab.

Ділимося фото із зустрічі: https://fex.net/uk/s/bcff5zf, відеороликом про Альбом безбар’єрних рішень: https://www.youtube.com/watch?v=qAj3WqDn-lw&list=PLwL4PWi8_YrdfGtcSaLhTMLbzrfUU7i7x&index=4, а також лінком на:

Посилання на Альбом – https://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/bezbaryernist/albom-bezbaryernyh-rishen/albom-bezbaryernyh-rishen.

У соцмережах про:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram