Новини,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАІТ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна робота кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії

   25 травня 2023 р. завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії проф. Юрій Хлапонін виступив на пленарному засіданні IV Міжрегіональної науково-практичної конференції, яка була організована Новоград-Волинським політехнічним фаховим коледжем (НВПФК). Випускники даного коледжу щорічно стають студентами КНУБА, зокрема за спеціальностями 123 та 125 кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії. В своїй доповіді проф. Хлапонін Ю.І., зокрема, розказав про спеціальності факультету, про матеріальну базу кафедри КБКІ та особливості навчання. Слід відмітити, що випускники коледжу зазвичай були кращими студентами, а в різні роки старостами груп в КНУБА були Максим Заїка (випускник 2022 р.), Андрій Показной (староста КСМ-42), Володимир Мироненко (староста КСМ-22).

   В конференції прийняли участь представники інших коледжів України, а саме:

   1. ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ

   2. Нововолинський електромеханічний фаховий коледж

   3. Вінницький технічний фаховий колледж

   4. Коростишівський педагогічний фаховий коледж імені І. Я. Франка

   5. ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ

   6. Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола

   7. Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права

   8. Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Сподіваємось, що інформація про можливості навчання на кафедрі КБКІ зацікавила потенційних студентів-випускників вказаних коледжів.

   Також 25 травня викладачі кафедри КБКІ Євгенія Шабала та Вікторія Клюєва прийняли участь у Фестивалі науки в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Викладачі розповіли зацікавленим про особливості навчального процесу на факультеті АІТ та кафедрі КБКІ.

Було представлено майбутнім та теперішнім студентам обладнання кафедри, зокрема комплекс Starlink  компанії SpaceX тощо. Доцент Євгенія Шабала розповіла охочим, як налаштовувати та керувати Starlink через мобільний додаток, тестувати швидкість, що викликало великий інтерес у майбутніх абітурієнтів. 

Проф. Юрій Хлапонін, доцент Євгенія Шабала

 

Фестиваль науки_2
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram