НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна діяльність факультету урбаністики та просторового планування

23 березня 2023 року відбулася зустріч представників факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва і архітектури  зі студентами, викладачами та керівництвом відокремленого структурного підрозділу «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету».

На зустрічі декан факультету урбаністики та просторового планування Алірза Мамедов розповів про освітні програми університету та факультету. Були розкриті особливості вступу цього року, вимоги до  вступу, проходження національного мультипредметного тесту.

Представники факультету відповіли на запитання абітурієнтів та запросили до лав студентів Київського національного університету будівництва і архітектури.

Доцент кафедри МБ Руслана Тригуб