Профорієнтаційна робота в 2022 р.: проведено пробні фахові випробування в Київському фаховому коледжу архітектури, будівництва та управління

27 січня 2022 року викладачі будівельно-технологічного факультету провели зустріч зі студентами 3 та 4 курсів  відділення будівництва  Київського фахового коледжу архітектури, будівництва та управління. Професор Суханевич Марина Володимирівна розповіла про університет та факультет, запросила продовжувати навчання у провідному будівельному університеті України, розповіла про особливості вступу в заклади вищої освіти для здобуття ступеня  бакалавра на базі диплому молодшого спеціаліста.

Доцент кафедри ТБКВ Амеліна Наталя Олексіївна провела пробні фахові випробування серед 18 студентів 4 курсу  відділення будівництва.

В разі успішного складання вступникам іспиту можна не хвилюватися за фахову підготовку, а зосередитися на підготовці до ЗНО з української мови та математики, сертифікати яких необхідні при вступі до ВИШу у 2022 році.

Викладачі БТФ будуть продовжувати профорієнтаційну роботу серед випускників фахових коледжів не тільки з  інженерних спеціальностей, а і з економічних, які також представлені на факультеті.

З повагою,

д.т.н., проф. Суханевич М.В.