Профорієнтаційна робота в 2022 р.: проведено пробні фахові випробування в Миколаївському будівельному коледжі

27 січня 2022 року викладач будівельно-технологічного факультету, к.т.н, доцент кафедри БМ Каверин К.О. відвідав Миколаївський будівельний коледж. Там Каверин К.О. провів пробні фахові випробування для майбутніх вступників для спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізації «ТБКВіМ». Керівництво коледжу шанобливо прийняли нашу колегу, провели екскурсію навчальним закладом, познайомили з колективом коледжу. Випускники з уважністю слухали доповідь Каверина Костянтина Олександровича, задавали багато питань стосовно навчання.

16 випускників ознайомились  з можливістю продовжити навчання в університеті для здобуття освітнього ступеня бакалавр зі скороченим терміном навчання та написали відповідні екзаменаційні роботи. Маємо надію, що спілкування з викладачами факультету та отримана можливість перевірити свої сили з фахових предметів дадуть впевненість хлопцям і дівчатам у  своїх силах, а факультет поповниться новими студентами восени 2022 року.

З повагою,

к.т.н., доц. Каверин К.О.