НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Профорієнтаційна робота факультету урбаністики та просторового планування  в автомобільно-дорожньому коледжі Національного транспортного університету міста Житомир

12 квітня 2023 р. з 11.00 до 12.00 асистент кафедри «Міського будівництва» факультету урбаністики та просторового планування Ольга Олександрівна Михайлик провела відео конференцію в Житомирському  автомобільно-дорожньому коледжі Національного транспортного університету. Презентація КНУБА була проведена для 34 студентів-випускників.

Присутні були ознайомлені з історією навчального закладу, факультетами, спеціальностями, освітніми програмами,  які здобувають студенти Київського національного університету будівництва і архітектури, з видатними випускниками нашого університету. Учні цікавилися формами навчання, студмістечком, оплатою, умовами проживання іногородніх студентів, умовами вступної кампанії, тощо. Акцент було зроблено на факультеті «Урбаністики та просторового планування» спеціальностях 192, бо саме  «Міське будівництво і господарство» та «Автомобільні дороги та споруди» є наступними сходинками здобування знань в галузі дорожнього будівництва для випускників автомобільно-дорожнього коледжу.  Головуючий профорієнтаційним заходом Андрій Миколайович  – завідувач дорожнього відділення – проінформував учнів, що в КНУБА продовжили навчання два їхніх випускника. 

Дякую керівництву коледжу Олександру Васильовичу та Андрію Миколайовичу за чудову організацію профорієнтаційного заходу, за небайдужість та порозуміння.

Дякую присутнім студентам за зацікавленість та активність.  Чекаємо зацікавлених в дружню родину факультету «Урбаністики та просторового планування».

Ольга Олександрівна Михайлик,

асистентка кафедри міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування  КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram