Профорієнтаційна зустріч із випускниками вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну

20 квітня 2023 року завідуючий кафедрою теплогазопостачання і вентиляції, професор Костянтин Предун, заступник декана факультету інженерних систем та екології Олена Дупляк та асистентка кафедри теплогазопостачання і вентиляції Дар’я Вакуленко провели дистанційну профорієнтаційну зустріч із студентами третього та четвертого курсів Вінницький фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА.

У рамках зустрічі було обговорено можливість отримання вищої освіти у Київському національному університеті будівництва та архітектури за освітньо-професійною програмою «Теплогазопостачання і вентиляція» кваліфікаційного рівня «бакалавр» та у перспективі продовжити навчання для набуття кваліфікаційних рівнів «магістра» та «доктора філософії». Окрім того, абітурієнти були проінформовані про можливості навчання за програмами подвійних дипломів та семестрового обміну студентами.

Підняті теми викликали жваве обговорення серед усіх присутніх. Абітурієнтів цікавили умови прийому у новому навчальному році, програма навчання, наукова робота та технічне забезпечення КНУБА, перспективи розвитку галузі після війни, наявність військової кафедри та можливості працевлаштування після закінчення ЗВО.

Бажаємо всім абітурієнтам зробити вірний вибір своєї майбутньої професії!

Висловлюємо подяку представникам Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА директору коледжу Бондарчук Наталі Валеріївні та заступнику директора з навчально-виробничої роботи Булейко Ользі Іванівні за організовану зустріч.

Асистентка кафедри теплогазопостачання і вентиляції КНУБА Дар’я ВАКУЛЕНКО.