Профорієнтаційна зустріч зі студентами Борщівського агротехнічного фахового коледжу

26 квітня 2023 року відбулась профорієнтаційна зустріч зі студентами Борщівського агротехнічного фахового коледжу в он-лайн форматі.

В заході взяли участь студенти коледжу, які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітніми програмами: «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» та «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Від КНУБА у зустрічі брали участь завідувач кафедрою теплогазопостачання і вентиляції професор Костянтин Предун, заступник декана факультету інженерних систем та екології професор Олена Дупляк, гарант ОПП “Теплогазопостачання і вентиляція” за ОКР “Бакалавр” Сергій Рибачов та доцент кафедри ТГПіВ Вікторія Коновалюк.

Студентам коледжу презентували переваги отримання вищої освіти у нашому університеті загалом і на факультеті інженерних систем та екології безпосередньо. Розкрили можливості, які відкриваються перед випускниками ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» щодо працевлаштування й подальшого кар’єрного зросту.

Висловлюємо подяку завідувачу відділення «Будівництво та цивільна інженерія» коледжу Гільтаю Володимиру Васильовичу за організовану зустріч.

Доцент кафедри теплогазопостачання і вентиляції КНУБА Вікторія КОНОВАЛЮК