![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_gogol-1-1140x855.jpg)
Профорієнтаційні зустрічі в ЗОШ № 279 м. Київ
Як відомо, правильний вибір професії, зумовлює моральне задоволення від життя, позитивну самооцінку молодої людини. Вибір професії є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.
Студенти групи ТБКВМ-22-2 Гоголь Ігор, Михайлов Олег, Лісовський Дмитро і Самаріна Тетяна провели окремі зустрічі з двома випускними класами середньої загальноосвітньої школи № 279 ім. Петра Григоренка м. Києва. Завданням, було ознайомлення учнів з професією будівельника та правилами вибору, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної спеціальності, складати на цій основі реальний план опановування професією, а також забезпечення розвитку своїх професійних якостей та перспектив.
Оксана Резник
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_gogol-2-1-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/2005626-500x380.jpg)
У КНУБА пройшла акція «Українській молоді – європейську книгу»
13 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/img1668070911-500x380.jpg)
Міжнародне стажування викладачів кафедри організації та управління будівництвом
29 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/image6-e1671628841224-500x380.jpeg)