ПРОРЕКТОР З МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

Бондар Олена Анатоліївна

ПРОРЕКТОР З МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ 

Бондар Олена Анатоліївна 

Науковий ступінь: Доктор економічних наук, кандидат технічних наук 

Вчене звання: Професор 

Контактна пошта: bondar.oa@knuba.edu.ua 

Контактний тел.: (044) 248 30 91, 3-38 

https://orcid.org/0000-0002-5382-2548 https://scholar.google.com.ua/citations?user=Sp7de9IAAAAJ&hl=uk Scopus:57215910922 

Дійсний член Академії будівництва України – керівник відділення науково-педагогічних кадрів для будівельної галузі; дійсний член Академії Вищої освіти України; Стипендіат премії Верховної ради України для найталановитіших молодих вчених (2014-2015 рр.); Лауреат премії ім. Буднікова Академії будівництва України (2014 р.). 

Внесена до «Книги Пошани КНУБА» (2003 р.); Подякою Міністерства Освіти у науки України (2015 р.); Подякою Міського голови м. Київ (2016 р.); Медаллю Будівельної палати України «Золота кельма» (2020 р.); Медаллю Національної академії наук вищої освіти України «За успіхи в науково-педагогічній діяльності» (2021 р.); 2015-2019 рр. – експерт методичної комісії Міністерства освіти і науки України за напрямом «Менеджмент»; 

З 2008 року – вчений секретар Спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 КНУБА; 

З 2013 року – вчений секретар Спеціалізованої вченої ради Д26.056.03 КНУБА. 

У 2003 р. закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію магістр з менеджменту в галузі будівництва. В цьому ж році вступила до очної аспірантури на кафедру архітектурних конструкцій КНУБА. У 2007 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. У 2008 році підтвердила міжнародний рівень наукової діяльності та отримала диплом доктора філософії. 

У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук. У 2017 році здобула другу вищу освіту у Вищій школі менеджменту в Легніці (Польща) за спеціальністю «Господарське право» та здобула кваліфікацію магістра права  і  диплом європейського зразка. 

В 2017 році стала учасником програми Міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів та науковців на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща) за участю Гірничо-металургійної академії ім. Сташиця (Польща), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Загребського університету (Хорватія) Підтвердила рівень володіння англійською мовою на рівні В2 у 2018 р. 

У 2019 році стала учасником програми Міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів та науковців за напрямом «Економіка та управління підприємствами» та пройшла науково-практичний і методико-педагогічний курс на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща) за участю Краківського університету та Вроцлавського університету науки і технологій. 

У 2019 році закінчила ВНЗ «Міжрегіональну Академію управління персоналом» за спеціальністю «Антикорупційне право» та здобула кваліфікацію магістра права. 

У 2019 році пройшла європейське стажування за програмою академічної мобільності «Тенденції системи освіти в мінливому інформаційному суспільстві Європи» в країнах Європейського союзу: Словаччина (Братислава) – Австрія (Відень) – Угорщина (Будапешт) – Словаччина (м. Кошице), в Університетах: Коменскі (Братислава); Віденський (Відень); Етвоша Лорана (Будапешт); ім. Павла Йозефа Шафарика (м. Кошице). 

У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації на базі Вінницького технічного університету за програмою курсу «Комп’ютерні системи та Автоматизація». 

У 2022 році пройшла підвищення кваліфікації в Дніпропетровській політехніці за Аудит в органах публічної влади», та «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності» також пройшла міжнародне стажування та отримала Міжнародний сертифікат (грант академічна мобільність, 6 кредитів) за Міжнародне стажування Дубаї-Нью-Йорк-Рим-Бургас-Єрусалим-Берн , International Historical Biographical Institute (Dubai – New York –Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing). 

Коло наукових інтересів: обґрунтування, розвиток та практичне впровадження науково-методологічних засад ефективного системного управління на базі вдосконалення інноваційного інструментарію галузевої теорії ефективного управління підприємством «геометрична економетрика», як генеруючого ядра міжнаукового синтезу вирішення завдань економіки та управління (менеджменту). 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux