Проректор з навчальної роботи та регіонального розвитку

Аксельрод Роман Борисович (Akselrod Roman) – проректор з навчальної роботи та регіонального розвитку. Працює в Київському національному університеті будівництва і архітектури з 2015 р.
Народився в 1956 р. в м. Вінниця.
В 1975 році закінчив Вінницький будівельний технікум за спеціальністю «Санітарно-технічне обладнання будинків».
В 1994 році – Вінницький державний технічний університет за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
В 2000 році – Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство».
Кандидат політичних наук (2016 р.), доцент. Автор монографії «Політична компетентність владної еліти: зміст і механізми формування» (Вінниця, 2018).
Має ступінь магістра права, є членом Національної асоціації адвокатів України, дійсний член Академії будівництва України та Української технологічної академії.
Має звання «Заслужений працівник сфери послуг» (2004 р.), «Почесний працівник житлово-комунального господарства України» (2004 р. – ІІ ступеня; 2008 р. – І ступеня).
Депутат місцевих рад чотирьох скликань , у тому числі двічі Вінницької обласної ради. У 2020 році обраний депутатом Вінницької міської ради.
Має численні державні та урядові нагороди, відзнаки центральних органів виконавчої влади, регіональних виконавчих органів та органів місцевого самоврядування. Найдорожчою нагородою вважає присвоєне звання «Почесний громадянин міста Вінниці» 2012 року.
Працював на посадах генерального директора підприємства “Укржитлосервіс”, заступника Вінницького міського голови, згодом очолював Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької обласної державної адміністрації, надалі був призначений заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації. Після виходу на пенсію залишився працювати керівником групи радників голови Вінницької обласної державної адміністрації. Працював також радником Віце-прем’єр-міністра України.
На даний час є радником голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Викладає курс політології. Дев’ять людей, яких він вважає своїми учнями, обіймають високі урядові посади, працюють керівниками підприємств, установ та організацій.
Враховуючи багатий досвід керівної роботи та вчений ступінь, сподівається, що діяльність на посаді проректора з навчальної роботи та регіонального розвитку КНУБА дає можливість реалізувати себе в освітній галузі та забезпечити розвиток структурних підрозділів Університету.
Постійно працює над розширенням складу Київського національного університету будівництва і архітектури за рахунок структурних підрозділів.
Вважає розгалужену систему відокремлених структурних підрозділів в КНУБА перспективною, тому що це піднімає рівень навчання в регіонах і пришвидшує отримання другої вищої освіти.
На його думку, вимоги сьогодення потребують від людини володіння різними знаннями, навичками, навіть спеціальностями, щоб відчути напрям та ритм змін в тій чи іншій сфері життя.
Своїм хобі вважає кінологію. Має собаку і папугу жако. Збирає колекцію статуеток сов.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram