НОВИНИ КНУБА

Проведення психологічного тренінгу «Планування та цілі на майбутнє»

У рамках співпраці з «Центром сім’ї» Солом’янської РДА та для реалізації соціальної програми профілактики й попередження негативних соціальних і поведінкових явищ та їх наслідків 30 березня 2023 року для студентів Київського національного університету будівництва і архітектури був  проведений психологічний захід на тему «Постановка цілей і мотивація для їх досягнення».

Зустріч провела практичний психолог «Центру сім’ї» Надія Ігначук. Психологіня розповіла,  як мотивувати себе для виконання мети та своїх  цілей, як обрати правильний шлях та не зашкодити тим, хто знаходиться поруч, йдучи до своєї мети, як не втратити себе, виконуючи волю іншої людини. Ці та багато інших важливих та актуальних питань розглядали й обговорювали на зустрічі, також на заході провели практичний психологічний  тренінг « Планування та  цілі на майбутнє».

Дякую за організацію та допомогу в проведенні зустрічі заступникам деканів з виховної роботи факультетів ФАІТ, БТФ, ФІСЕ, ФУПП, ГІСУТ, соціальному департаменту РСС КНУБА та «Центру сім’ї» Солом’янської РДА.

Сподіваємось, що такі зустрічі допомагають нашим студентам впевнено рухатися вперед та досягати поставлених цілей, підкорювати нові вершини своїх успіхів.

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу