НОВИНИ КНУБА

Зустріч із розпорядниками інформації архітектурного факультету: підсумки

Триває перехід КНУБА на новий сайт. Вчора  відбулася зустріч  представників Інформаційно-аналітичного відділу і спеціалістів з інформаційних технологій КНУБА з деканом та розпорядниками інформації Архітектурного факультету. Зустріч пройшла конструктивно. Як з’ясувалося, значна частина розпорядників змінилася, тому не всі отримали інструкцію, як переходити на новий сайт. За підсумками розмови, розпорядники архітектурного факультету створили форум, на якому діляться питаннями і досягненнями в сфері переходу на новий сайт. Нагадуємо, якщо ви нова людина в цій царині, зв’яжіться з Аналітично-інформаційним відділом і передайте свої контакти. Якщо у вас є технічні питання, пишіть на адресу website@knuba.edu.ua з корпоративної пошти. Всі паролі та інструкцію буде вам надіслано.

Спеціалісти IT-галузі в усьому світі відзначають, що сайти оновлюються кожні п’ять років. Наш сайт працює впродовж 14 років без суттєвих змін. Його створювали різні люди, тому на сьогодні без суттєвого оновлення сайт працювати не зможе. Нагадуємо, зберігати дані треба за останні п’ять років. Ці дані можуть знадобитися для акредитації освітніх програм. Решту залишаємо на старому сайті. На офіційні документи на сторінці давати тільки посилання. Всі документи зберігаються в розділі «Дані про освітній заклад», підрозділ «ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОКУМЕНТИ», який веде юридичний відділ.

Щодо новин: відтепер новини факультетів та кафедр розміщують на сайті розпорядники інформації. Головне, не забувайте вказувати назву факультету і кафедри. Якщо треба відредагувати новину, відправляйте до прес-служби: iavpress_knuba@ukr.net. Ми допоможемо. Гадаємо, наш відділ буде продовжувати подібні зустрічі з представниками інших факультетів. Бажаємо вам успіхів у цій важливій для університету роботі. Адже сайт – це важлива ланка в створенні іміджу КНУБА.

Інформаційно-аналітичний відділ КНУБА