Новини,  НОВИНИ КНУБА

Психологічна підтримка студентів КНУБА

Для студентів Київського національного університету будівництва і архітектури з факультетів ФІСЕ, ГІСУТ та ФАІТ здійснено низку психологічних зустрічей-тренінгів, які проводили практичні психологи «Центру сім’ї» Солом’янської РДА Надія Ігначук та Наталія Северенчук.

27 березня проведений семінар-практикум на тему «Як не потрапити в рабство», на якому висвітлювали проблемні питання торгівлі людьми під час війни, визначали  шляхи подолання та боротьби з нею. Основною метою заходу було привернути увагу молоді до ймовірних ризиків, пов’язаних з переїздом з охоплених війною регіонів, пояснити основні правила безпеки під час пошуку житла, транспорту, роботи, адже надзвичайна уразливість людей може призводити до різних форм шахрайства та експлуатації, і навіть до випадків торгівлі людьми.

28 березня пройшла лекція-тренінг «Як сказати – НІ», на якій розглядали методи відмови та як грамотно і вчасно сказати “Ні” в ситуаціях, яких змушують робити те, що ми не хочемо, поводитися не так, як ми звикли та вміння відмовити і зберегти друзів, родичів, репутацію, кар’єру та стосунки без пояснень та причин.

Завідуюча відділу 

 з організації виховної роботи

Оксана БЄЛОЗЬОРОВА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram