НОВИНИ КНУБА

Разом до перемоги!

Війна продовжує крокувати нашою країною. Кожен свідомий українець докладає свої зусилля до того, щоб вона закінчилась якомога скоріше і країна перемогла агресора. Не залишається осторонь й молодь. Випускниця 2022 року кафедри управління проєктами Катерина Шкарупило (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010858209752), з перших днів війни активно долучилась до волонтерського руху метою якого є допомога нашим воїнам на передовій. Ця маленька та тендітна дівчинка неодноразово була на передовій у найгарячіших бойових точках з метою передачі захисникам необхідних приладів та речей для захисту держави та звільнення країни від агресора.

Джерелом пошуку фінансування для придбання необхідних приладів та речей спочатку була її соціальна мережа, а зараз вона офіційно відкрила Благодійну Організацію «Благодійний Фонд «Шкарупило», основною метою якої є організація на час війни допомоги військовим та людям, постраждалим внаслідок військових дій в Україні (http://surl.li/givyg).

Кафедра управління проєктами пишається своїми випускниками!!! Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до допомоги нашим військовим, які захищають кожного з нас та усю країну!

Олена Веренич,

Д.т.н., проф. кафедри управління проєктами

#КНУБА; #КафедраУправлінняПроєктами #КатеринаШкарупило #KNUBA; #ProjectManagementDepartment #KaterynaSkarupylo

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram