Семінар підвищення кваліфікації «Основи будівельного матеріалознавстава ….

19-22 липня 2022р. відповідно до Навчально-тематичної програми підвищення кваліфікації спеціалістів Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) викладачі кафедри будівельних матеріалів будівельно-технологічного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) взяли участь у семінарі підвищення кваліфікації «Основи будівельного матеріалознавства та товарознавчої експертизи в будівництві».

Зустрічі були присвячені ознайомленню з класифікацією, номенклатурою та властивостями сучасних будівельних матеріалів, особливостями їх застосування та методами  контролю якості відповідних груп будівельних матеріалів і виробів  згідно із реалізацією положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку».

Верховною Радою України 2 вересня 2020 року прийнято Закон України «Про надання будівельної продукції на ринку», який імплементує в національне законодавство положення Регламенту (ЄС) 305/2011 та набуває чинності в повному обсязі з 1 січня 2023 року. Зазначений  Закон є Технічним регламентом і визначає правові та організаційні засади введення в обіг або надання будівельної продукції на ринку шляхом встановлення правил для вираження показників, пов’язаних із суттєвими експлуатаційними характеристиками такої продукції, а також застосування щодо такої продукції знака відповідності технічним регламентам.

Доцент кафедри будівельних матеріалів Гончар О.А.