На заняттях висококваліфіковані працівники підприємства з підрозділу навчання та технології підтримки Віктор Петренко та Денис Смоляр детально ознайомили студентів з широким асортиментом сучасної високоякісної промислової арматури компанії HERZ Armaturen для водяних систем опалення, водопостачання та холодопостачання, яка забезпечує раціональне та ощадне використання теплової енергії. Пояснили основні технології монтажу систем опалення з поліетиленових труб з урахуванням технічних характеристик виробів і матеріалів. Продемонстрували практичне виконання основних вузлів трубопровідної системи. Студенти мали можливість самостійно виконувати технологічні операції по збірці трубопровідних вузлів з арматурою, ремонті арматури на трубопроводах системи без зливу води тощо. Частина фрагментів проведення занять продемонстровано на світлинах, що додаються.

Результати проведеної зустрічі будуть враховані у процесі покращення та удосконалення ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» на 2023-2024 н.р.

21.09.2022р

Доцент кафедри Михайло СЕНЧУК,