Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

СПІВПРАЦЯ З ПРАЦЕДАВЦЯМИ

31 січня 2024 викладачі кафедри водопостачання та водовідведення доцент Величко С.В., доцент Аргатенко Т.В., доцент Кравчук О.А., професор Дупляк О.В. разом з викладачем кафедри інформаційних технологій в архітектурі доцентом Левченко О.В. та деканом ФІСЕ професором Приймаком О.В. відвідали провідну міжнародну компанію в області інжинірингу та будівництва «Egis Ertle Engineering», яка працює на ринку України з 1993 року в секторах консалтингу, інженерії, експлуатації та обслуговування об’єктів інженерної інфраструктури,   екологічного менеджменту, цивільного будівництва та енергетики.
Викладачі КНУБА ознайомилися з успішно реалізованими об’єктами на території України, з організацією виробничого процесу, з програмним забезпеченням, що використовується  для створення ВІМ моделей.
За результатами зустрічі була підписана угода про співпрацю між КНУБА та Egis Ertle Engineering. З весняного семестру 2024 року студенти КНУБА будуть мати можливість познайомитися з роботою компанії Egis, її вимогами до молодих спеціалістів та перспективами працевлаштування.
З нового навчального 2024 року в КНУБА відкривається можливість вступити на нову освітню програму для магістрів з BIM проектування, будівництва та експлуатації будівель та споруд з акцентом на взаємодію фахівців з різних напрямків будівельної діяльності адаптованій до сучасних вимог ринку праці, що підвищіть конкурентоспроможність при працевлаштуванні випускників КНУБА. 
В рамках грантової угоди The BRIGE Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі були обговорені очікування стейкхолдера щодо компетенцій майбутніх фахівців з ВІМ технологій та можлива залученість до процесу їх підготовки.
1.02.2024 р.  
доцент. Величко С.В.                                    
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram