Співробітники кафедри будівельних матеріалів БТФ взяли участь у дні Відкритих дверей КНУБА

4 грудня в КНУБА відбувся День відкритих дверей, в якому активну участь взяв і будівельно-технологічний факультет. Від факультету були представники всіх чотирьох кафедр – кафедри хімії Вітовецька Т.В., кафедри будівельних матеріалів Анопко Д.В., Кушнєрова Л.О., кафедри товарознавства та комерційної діяльності Огороднік І.В., Вотченікова О.В., Юдічева О.П., кафедри технології будівельних конструкцій і виробів Бердник О.Ю.

На заході абітурієнти могли ознайомитись з презентацією та коротким екскурсом факультету, будівельними матеріалами, представники кафедр доступно і чітко розповідали про умови вступу, навчання на факультеті та подальше працевлаштування.

З повагою, колектив кафедри будівельних матеріалів