Співробітники кафедри будівельної механіки провели профорієнтаційний захід з учнями шкіл смт Козелець

Співробітники кафедри будівельної механіки провели профорієнтаційний захід з учнями шкіл смт Козелець

З ініціативи відповідального за профорієнтаційну роботу на кафедрі будівельної механіки Остапенка Р.М. 3 червня о 12год відбулась презентація КНУБА для учнів старших класів двох навчальних закладів: Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 та Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3. Під час онлайн-зустрічі старшокласники дізнались про галузі знань та освітні програми, за якими університет надає можливість отримати вищу освіту. Викладачі кафедри будівельної механіки Остапенко Р.М., Затилюк Г.А. та Кара І.Д. акцентували увагу на: зручному розташуванні студмістечка університету, наявності сучасного спорткомплексу, центру дозвілля, гуртожитків, бібліотечного комплексу, перспективах працевлаштування після закінчення навчання. Також відповіли на запитання, які виникали в школярів під час проведення заходу.

Дякуємо учням за активну участь в заході, діалог та бажаємо їм миру і подальших успіхів в навчанні!

Ознайомлення з навчальними підрозділами університету

Інформація про спеціальності ФАІТ

Активне дозвілля в КНУБА