НОВИНИ КНУБА

Статус Незалежної України у світі: від референдуму до сьогодення

1 грудня  в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшла лекція, присвячена Всеукраїнському референдуму в 1991 року щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою.

Зустріч зі студентами, викладачами та співробітниками проводив відомий громадський та політичний діяч, професор Микола Томенко. З вітальним словом до присутніх  звернулась  проректор із навчальної та організаційно-виховної роботи Наталя Бурдейна, подякувала Миколі Томенко за співпрацю й цікаві лекції, які проводить лектор в університеті, та побажала всім присутнім незабутніх вражень від зустрічі.

Згадавши історичні та хронологічні події тих днів, Микола Томенко розповів нинішнім студентам про боротьбу  студентського покоління за Незалежність у ті часи. Присутні дізналися, що волевиявлення більш ніж 90 відсотків громадян України (більшість у всіх областях та Криму) на підтримку відновлення суверенної України змусило світ визнати нашу державу незалежною, нагадав, що першими країнами, які назвали Україну однією із суверенних і рівних з іншими державами світу, були Польща та Канада.

Уже понад 31 рік наші українці доводять своє право жити в Незалежній Україні, наші воїни захищають та боронять нашу землю на полі бою та своїм життям бережуть наш суверенітет та свободу в вільній та Незалежній Україні!

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча відділу