Гуртожиток №1

Гуртожиток №1

Адреса: Вул. Максима Кривоноса 6,

Телефон: (044)273-35-16.

Адміністрація Гуртожитку:

Зав. Гурт: Бабич Ніна Юріївна,

Інформація по гуртожитку:

Кількість поверхів: 5 поверхів.

Житлова система: блочна.

Кількість кімнат: 119 кімнат.

Кімнати: на 2-3 особи.

Гуртожиток має спортзал та укриття.

Гуртожиток № 1  

В гуртожитку проживають аспіранти докторанти та співробітники КНУБА,  їх сім’ї.

Розташований  на території Студмістечка КНУБА за адресою: м. Київ, вул. Максима Кривоноса,6.

Гуртожиток № 1 розміщений у типовій  п’яти поверховій будівлі блочного типу, розрахований на 119 кімнат. По плануванню гуртожиток має у складі наступні приміщення: житлові блоки, ізолятор, кухні, душові, сан.вузли, умивальні, комору для зберігання особистих речей. Зберігання особистих речей в камері схову на безоплатній основі. На кожному поверсі (з другого по п’ятий поверхи) розташовані блоки житлових кімнат. Побутові приміщення для проживаючих розміщені у кожному поверсі. Кухні обладнані 2 вмивальними раковинами, 2 газовими плитами, столами. Душові знаходяться в кожному блоці.

На першому поверсі гуртожитку розміщені адміністративні приміщення, пральня  на другому поверсі (встановлено 2 пральні машини (згідно договору оренди – принцип самообслуговування ). Гуртожиток № 1 має централізовані мережі водопостачання, водовідведення, опалення, гаряче водопостачання,укриття.

Гуртожиток № 1 закривається по магнітному замку , вхід до гуртожитку по магнітному ключу, який видається мешканцям при поселенні в гуртожиток.

На посту вахтера обладнана централізована кнопка «Виклик служби охорони»,  яка допомагає у разі випадків непередбачених обставин.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram