Студенти будівельно-технологічного факультету відвідали музей

6 жовтня студенти будівельно-технологічного факультету групи БЦІ-19а разом з куратором к.т.н., доцентом Кочевих М.О. та заступником декана з виховної роботи  к.т.н., доцентом Бердник О.Ю. відвідали історичний, величний, цікавий і в той же час душевний куточок нашого університету – музей КНУБА. Саме в музеї, студенти змогли відчути всю велич університету, почути надзвичайну історію, побачити цінні експозиції. Висловлюємо велику подяку директору музею Наталії Василівні Водзіндській! Саме Наталія Василівна змогла донести студентам історію КНУБА, щоб кожен з них міг відчути які величні постаті тут викладали, навчалися і те, який університет зараз – могутній, величний, визнаний у всій державі і поза її межами. Всі вийшли після лекції сповнені гордістю, що є студентами КНУБА.

З повагою, колектив кафедри будівельних матеріалів БТФ