КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

Студентська секція ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації»

У рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації», яка проходила 25-26 травня 2023р. в Київському національному університеті будівництва і архітектури, кафедрою Землеустрою і кадастру  була проведена Студентська секція. Метою проведення заходу були: впровадження нових знань та технологій у галузі управління земельними ресурсами та розвитку нерухомості для землевпорядників, оцінювачів, геодезистів, містобудівників та архітекторів; розвиток співпраці між науковцями, інженерами та представниками бізнесу.

У секції взяли участь студенти з усієї України, доповіді зробили студенти 3, 4 та 5 курсів Київського національного університету будівництва і архітектури. Вони також брали активну участь у обговоренні сучасних проблем землекористування для забезпечення сталого розвитку земель та девелопменту нерухомості.

Аліна Лізунова, доцент Кафедри землеустрою і кадастру