НОВИНИ КНУБА

Студентський буфет в архітектурному факультеті КНУБА

На День першокурсника в архітектурному факультеті запрацював оновлений буфет. Він працював і раніше, однак не був таким комфортним і затишним, як сьогодні. Ідея оновлення буфету належить директору студентської їдальні КНУБА Жанні Мирончук. Нині в буфеті продаються кондитерські та кулінарні вироби, напої, соки, молочні та інші продукти та вироби. Тепер тут із задоволенням харчуються студенти, аспіранти, викладачі та співробітників університету.  Однак господиня студентської їдальні Жанна Мирончук на цьому зупинятися не думає. І зараз готує до відкриття ще  один буфет в лабораторному корпусі на першому поверсі. Вхід буде з вулиці, однак для людини, яка хоче випити гарячої кави з пиріжком, це – не перепона. Тож незабаром і в цьому корпусі перекус стане доступнішим.

Колись відомий гігієніст Г.В. Хлопіна сказала: «Добре харчування – основа здоров’я, оскільки воно збільшує опірність організму до хвороботворних впливів, а від нього залежить розумовий, фізичний розвиток людини, його працездатність і бойова сила». Тож будьте ситі та здорові, шановні кнубівці!

Інформаційний центр