Студенти ФІСЕ в Люблінській політехніці

Всім доброго дня! Ми студентки 4 курсу КНУБА, на даний момент ми знаходимось в Польші по програмі міжнародної академічної мобільності «Erasmus+».

Хочемо трохи розповісти як починалась наша подорож. Університет запропонував нам цей чудовий варіант, зʼїздити в іншу країну на пів року.

Навчання звичайно ж не українською, welcome to english club). Але хай вас це не лякає, ми теж вважали що це дуже складно для нас, дуже переживали, впевнена що стільки ромашкового чаю як ми, ви в своєму житті не пили. Однак тільки як ми сюди потрапили, зрозуміли що це не так складно як здавалось.

Перші два тижні в нас були курси польської мови. Там ми познайомились з купою наших нинішніх друзів, мешканцями багатьох країн світу. Вони й досі дуже нам допомагають в розвитку й практиці мови.

Викладачі й адміністрація теж дуже доступно все пояснює. Саме навчання в нас почалось недавно, ми ще тільки звикаємо до закордонної практики викладання. Але можемо вже сказати що дуже цікаво і корисно для нашого саморозвитку як інженерів.

Якщо ви вважаєте що ми тільки навчаємось, то ні, це не так. Ми досліджуємо місто, його заклади, історичні пам’ятки, занурюємось в місцевий побут. Сподіваємось що наша історія надихне вас на нові звершення та дії, можливо більш значимі ніж наші)

Студентки гр. ТВ-20-1 ФІСЕ

Анастасія ЗАКРЕВСЬКА