Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти КНУБА на кінофестивалі “Cinema for Victory”

29 лютого студенти Київського національного університету будівництва і архітектури були присутні на урочистій церемонії нагородження переможців першого в Україні національного фестивалю документального кіно Cinema for Victory, який проходив у Національному центрі «Український дім». Фестиваль започатковано до десятої річниці вторгнення росії в Україну та до другої річниці повномасштабної війни. Програма фестивалю включала 20 фільмів конкурсної та позаконкурсної програми, які документують воєнні злочини росіян, фіксують свідчення про війну через реальні історії українців. Переможцем фестивалю документального кіно Cinema for Victory, стала стрічка Алана Бадоєва «Довга доба»: документальний проєкт створений з 200 годин відео, до його створення долучилися 12 тисяч людей, які фільмували російські злочини на свої телефони. У сюжет стрічки ввійшли історії як тих, кому вдалося вижити під час воєнних дій, так і українців, які загинули в окупації.

Цей фільм можна переглянути за посиланням:

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча відділу