Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти КНУБА зустрілись з представниками військової кафедри КНЕУ

18 квітня в читальній залі Київського національного університету будівництва і архітектури була організована зустріч студентів нашого університету з представниками військової кафедри КНЕУ.

Старші викладачі кафедри військової підготовки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Віктор Власенко та  Віктор Богдан розповіли про особливості, переваги та програмою навчання, змістом військових спеціальностей за якими проводиться підготовка, умови та порядок прийому вступу та про перспективи проходження військової кафедри. Зустріч пройшла в діалоговому режимі, студенти ставили питання та отримували відповіді, а також мали змогу детально ознайомитись про військову кафедру з презентації,  яку підготували лектори на зустріч.

Колектив кафедри військової підготовки КНЕУ запрошує студентів, які прагнуть опанувати військову спеціальність, взяти участь в онлайн-зустрічі. Поспілкуватися із викладачами кафедри військової підготовки та отримати відповіді на усі питання, що вас цікавлять. Пропонуємо відвідати онлайн-зустріч «День відкритих дверей кафедри військової підготовки КНЕУ» 24 квітня 2024 р., 15:00-16:00. Для долучення до зустрічі потрібен обліковий запис Google (Gmail). Приєднатися до конференції в Google Мееt:

Запрошуємо на зустріч усіх бажаючих!

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу