НОВИНИ КНУБА

Святкування 20-ої річниці створення кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

20 квітня кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві будівельно-технологічного факультету святкувала        20-річний ювілей свого створення.

На урочистих зборах з нагоди 20-річного ювілею кафедру та завідувача кафедри професора Захарченка П.В. привітали Ректор КНУБА проф. Куліков П.М., проф. Гоц В.І., проф. Лич В.М., проф. Шпаков А.В., проф. Плоский В.О., проф. Гречанюк В.Г. Також кафедра отримала привітання від колег з інших університетів: проф. Дубаса Р.Г. та проф. Кутліної І.Ю. (Інститут економіки та менеджменту університету “Україна”), проф. Притульської Н.В. (Київський державний торговельно-економічний університет), проф. Павлової В.А. (Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро), проф. Шапрана Є.М. (НТУ «Харківський політехнічний інститут»), доц. Скрипника А.А. (Державний НДІ Будівельних Конструкцій). Завітали на свято та привітали кафедру з ювілеєм представники бізнес-партнерів: Цимбал С.В. (ТОВ “Епіцентр К”), Варшавець П.Г. (ТОВ “Фасад”). Слова вдячності та щирі побажання прозвучали з вуст випускників кафедри ТКДвБ спеціальності 076 ОП “Товарознавство та комерційна діяльність”: Фарини Є.О., Гургенідзе М.Г., Дорошенка Б.І., Іващенка Ю.В., Рильник В. Креативними роликами та плакатами привітали кафедру нинішні студенти спеціальностей 075 та 076.

Народилася кафедра в 2003 році у відповідь на запит будівельного комплексу для вирішення питань, пов’язаних із запровадженням в Україні нових будівельних матеріалів та технологій та відповідній підготовці фахівців-товарознавців будівельної галузі.

На сучасному етапі розвитку економіки попит на  товарознавців та маркетологів будівельної сфери постійно зростає.  Враховуючи високу затребуваність на ринку праці таких фахівців кафедра ТКДвБ здійснює підготовку та випуск бакалаврів за спеціальностями 075 ОП “Маркетинг” та 076 ОП “Товарознавство та комерційна діяльність”; магістрів за спец. 076 ОП “Товарознавство та комерційна діяльність”, а також аспірантів за спец. 076 ОП “Товарознавство та комерційна діяльність”.

На кафедрі працюють п’ять професорів та шість доцентів, які мають великий досвід науково-методичної, викладацької та практичної діяльності та постійно підвищують свою кваліфікацію. Матеріально-технічна база кафедри складається з чотирьох лекційних аудиторій та п’яти лабораторій, оснащених кліматичною та офісною технікою, проекторами, екранами, інструментально-випробувальним обладнанням. Викладачами кафедри за історію свого існування підготовлено та випущено більше тридцяти підручників, посібників та довідників. На кафедрі щорічно проводиться міжнародна науково-прктична конференція на тему: «Маркетингові стратегії, підприємництво і торгівля: сучасний стан, напрямки розвитку». Кафеда співпрацює з відомими компаніями сфери торгівлі будівельними матеріалами, такими як ТОВ “Епіцентр К”, ПТК ТОВ “Агромат”, ТОВ “ФАСАД”, ТОВ “Кераммаркет”, компанією “КНАУФ”, ТОВ “Укрполімерконструкція” та інш. Випускники кафедри мають успішний шлях свого кар’єрного зростання.

Більш детальну інформацію про кафедру та її досягнення можна знайти на її сторінці https://www.knuba.edu.ua/kafedra-tovaroznavstva-ta-komercijnoyi-diyalnosti-v-budivnictvi/

Бажаємо подальших успіхів та процвітання нашій кафедрі!

Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

Романенко О.В., доцент, к.екон.н.