НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Тривають фахові іспити на будівельному факультеті КНУБА

У суботу, 17 вересня, на будівельному факультеті пройшли вступні фахові випробування до магістратури за освітніми програмами: “Промислове і цивільне будівництво”, “Менеджмент організацій і адміністрування”, “Економіка підприємства”та “Облік і аудит”.

В умовах сьогодення наші вступники продовжують складати іспити в офлайн- та онлайн-форматах. Абітурієнти обрали досить важливі спеціальності. Ми бажаємо всім успіхів на вступі, в навчанні та в подальшій професійній діяльності.

Наші викладачі нададуть теоретичні знання та поділяться практичними вміннями і навичками. Наші студенти стануть академічно підготовленими фахівцями, дипломованими професіоналами.

До читальної зали під час тестування до абітурієнтів завітали декан будівельного факультету Григорій Іванченко та відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук. Вони побажали майбутнім здобувачам освіти вдалої здачі випробувань і привітали їх із бажанням приєднатися до великої родини будівельного факультету КНУБА.

Максим Горбач,

заступник декана будівельного факультету