ТВОРЧІ КОНКУРСИ

КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ – ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ПЕРШОГО БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” галузі знань 02 “Культура і мистецтво”

10 Грудня, 2023

Кафедра образотворчого мистецтва і архітектурної графіки  КНУБА оголошує ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ першого бакалаврського рівня за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

  • ТЕМА конкурсного завдання: МІЙ СНІДАНОК. Натюрморт з натури.
  • УЧАСНИКИ: абітурієнти архітектурного факультету КНУБА, що хочуть навчатися на художника інтер’єра, а також багато чого вміти у різних сферах образотворчого мистецтва.
  • УМОВИ виконання завдання: на форматі аркуша А3 (або полотно 30х40 см) у техніці: акварельний, акриловий, олійний живопис, або гуаш.
  • ЗМІСТ завдання: скласти натюрморт з посуду та фруктів, овочів тощо. Намалювати цей натюрморт з натури. Створіть одну або декілька робіт, кожна робота візьме участь у конкурсі окремо.
  • ГАСЛО: Майстерність досягається досвідом!

Роботи надсилайте  до  15.03.2024р. на електронну адресу :  tsybochkina.v.a@knuba.edu.ua (violettapatapas@gmail.com) 

У листі вказати ПІБ автора, населений пункт, місце навчання.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ 

 

КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ – ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ПЕРШОГО БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” галузі знань 02 “Культура і мистецтво”.

 

27 Січня, 2023

Кафедра образотворчого мистецтва і архітектурної графіки  КНУБА оголошує ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ першого бакалаврського рівня за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

  • ТЕМА конкурсного завдання : МОЯ УКРАЇНА. Натюрморт, пейзаж.
  • УЧАСНИКИ : абітурієнти архітектурного факультету КНУБА, що хочуть навчатися на художника інтер’єра, а також багато чого вміти у різних сферах образотворчого мистецтва.
  • УМОВИ виконання завдання : на форматі аркуша А3 , у будь який живописній техніці ( кольорова графіка із застосуванням олівців, фломастерів, маркерів, туші або методом колажу; акварельний, акриловий, олійний живопис, гуаш.
  • ЗМІСТ завдання : Скласти з предметів ужиткового українського мистецтва натюрморт і намалювати його з натури. Або зобразити пейзаж, який на вашу думку розкриває задану тему. Створіть одну або декілька робіт, кожна робота візьме участь у конкурсі окремо.
  • ГАСЛО : Україїнці –творча нація

Роботи надсилайте  до  15.05.2023 р. на електронну адресу : tsybochkina.v.a@knuba.edu.ua

У листі вказати ПІБ автора, населений пункт, місце навчання.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті КНУБА, на сторінці кафедри Образотворчого мистецтва і архітектурної  графіки Кафедри ОМ і АГ КНУБА

Переглянути в Instagram конкурс для абітурієнтів

 

 

Умови, теми, результати, роботи учасників творчих  конкурсів попередніх років можна переглянути за відповідними посиланнями :

ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ 2022

ПРОБНИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС “ЖИВОПИС” (2021)

Творчий конкурс для учнів 5-9 класів. 2021р

ПРОБНИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС “РИСУНОК” (2020)

ПРОБНИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС “ЖИВОПИС” (2020)

ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ УЧНІВ 5-9 КЛАСІВ

“ЖИВОПИС-АРХІТЕКТУРА” (2020)

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram