Новини,  НОВИНИ КНУБА

Твоя кров може воювати

30 листопада у Київському національному університеті будівництва і архітектури в фойє центру культури та дозвілля пройшов день донора: «Твоя кров може воювати», приурочений до Дня Збройних сил України. Зранку у холі актової зали університету виїзна бригада фахівців відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова. провела забір крові у всіх небайдужих студентів, викладачів та співробітників нашого університету, які долучились до акції та стали донорами крові для поранених воїнів. Долучились до благодійництва та стали донорами 34 особи, які здали по 450 мл крові та зробили свій вклад в порятунок життя наших захисників та кожного, хто нині бореться за життя. Після здачі крові, для наших донорів, був організований безкоштовний обід в їдальні нашого університету.

Акцію організовували профком співробітників КНУБА, відділ з організації виховної роботи та соціальний департамент РСС КНУБА. Окрема подяка адміністрації університету, директору студентської їдальні Жанні Мирончук, фахівцям відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова

Хочеться подякувати всім, хто долучився до акції, адже навіть одна крапля донорської крові може врятувати життя та наблизити нас до перемоги!

Де в Києві можна зробити корисну справу і стати донором крові:

· Відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова (вул. Героїв Севастополя 30);

· Київський міський центр крові (вул. Берлінського,12) ;

·Київська обласна клінічна лікарня (Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13 );

·Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ (Київ, вул. В. Чорновола, 28/1).

Оксана Бєлозьорова

Завідувачка відділу