Новини,  НОВИНИ КНУБА

Твоя кров рятує їхні життя

28 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури, в фойє центру культури та дозвілля, пройшов день донора «Твоя кров рятує їхні життя», присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Забір крові здійснювали лікарі виїзної бригади фахівців відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова. Долучились до благодійництва та виявили бажання стати донорами 30 студентів, викладачі й співробітники нашого університету, які здали по 450 мл крові та здійснили свій внесок у порятунок життя наших захисників і кожного, хто нині бореться за життя. Після здачі крові для наших донорів був організований безкоштовний обід в їдальні університету.

Акцію організовували профком співробітників КНУБА, відділ з організації виховної роботи. Окрема подяка – адміністрації університету, директору студентської їдальні Жанні Мирончук, фахівцям відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова

Вітаємо проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку Олександра Ковальчука  з отриманням посвідчення Почесного донора крові та її компонентів!

Хочеться подякувати всім, хто долучився до акції, адже навіть одна крапля донорської крові може врятувати життя та наблизити нас до перемоги!

Де в Києві можна зробити корисну справу і стати донором крові:

Оксана Бєлозьорова

Завідувачка відділу