Новини,  НОВИНИ КНУБА

Участь викладачів КНУБА в міжнародному семінарі «Застосування цементобетонів при відновленні інфраструктури»

29 лютого доцент кафедри Технології будівельних конструкцій і виробів КНУБА  Оксана Бердник  взяла участь у міжнародному семінарі «Застосування цементобетонів при відновленні інфраструктури».

Питання відновлення доріг, мостів, аеродромів на сьогодні актуальне для України. В рамках міжнародного семінару були обговорені проблеми, які є нині у роботах щодо відновлення доріг і способи їх вирішення. Також викладач КНУБА поспілкувалася з представниками провідних компаній з відновлення. Зокрема, MC Bauchemi, Дорожній науково-технічний центр та інші  про практику для студентів КНУБА і підготовку фахівців для  профільних підприємств.

Оксана Бердник, заст. декана з  організаційно-виховної роботи БТФ